dekoracje świąteczne centrum handlowego

STARY BROWAR "Białe Święta"


Klient: Stary Browar w Poznaniu/ projekt dekoracji zimowych centrum handlowego / produkcja i montaż / Zespół projektowy: Iza Brola-Cieśluk, Dorota Januszek / zdjęcia: Jakub Wittchen i dodoplan

Kiedy były białe, okryte puchem, Święta w Poznaniu? W tym roku nie czekałyśmy, zrobiłyśmy śnieg same, no może z pomocą Zimowych Elfów.


Już od kilku lat w Poznaniu można tylko pomarzyćo białych Świętach, wokół tego właśnie, oparłyśmy myślenie nad koncepcją dekoracji zimowych dla Starego Browaru w Poznaniu. Każdy pamięta śnieżki wpadające za kołnierz, otulającą miękkość świeżego puszystego śniegu, widok wielkich płatków śniegu sypiących się z zimowego nieba. Tego nam i chyba nie tylko nam brakowało. 

 

Inspirująca i wymagająca przestrzeń Starego Browaru zawsze jest dla nas wyzwaniem. Gdy w tym roku otrzymałyśmy brief projektowy, wiedziałyśmy, że to będą BIAŁE ŚWIĘTA. Doskonale czujemy się w tej przestrzeni, w końcu, po raz piąty stanęłyśmy na deskach Starego Browaru, by tym razem, wyczarować spektakularną instalację zimową.

I tak, Zimowe Elfy rozpoczęły przygotowania już latem. Przepis na zimę jest całkiem nieskomplikowany: 64 tysiące metrów lodowych igiełek, 18 tysięcy puszystych śnieżek, jakieś 20 km magii i najważniejsze: 46 pracowitych dłoni!

 

Ten projekt nie powstałby bez pracy ludzkich rąk.

Dziękujemy wszystkim,

którzy z nami współtworzyli ten wyjątkowy projekt!