Izabela Brola-Cieśluk & Dorota Januszek

extraordinary design

W zdewaluowanym świecie wyjątkowo cenimy piękno.

Nasze projekty łączą pracę ludzkich rąk i nowoczesne technologie.

Kreujemy przestrzenie oryginalne, spektakularne, charakterne.


o nas


Często okazuje się, że potrafimy dużo więcej niż wiemy, że potrafimy.

Projekty.

Zdobyte doświadczenia pozwalają nam poruszać się swobodnie w różnych zakresach prac projektowych i wszelakich ich skalach. Od kreatywnych, unikalnych, jednostkowych projektów, po produkcję seryjną. Od maleńkich śnieżynek z naklejonymi ręczenie 10000 kryształków Svarowskiego dla salonów W.KRUK do Systemu Identyfikacji Wewnętrzej, projektu tapet i elementów charakterystycznych galerii handlowej KORONA KIELCE.

Specjalność.

Unikatowe, oryginalne podejście do wyzwań jakimi są zlecenia. Słuchanie i odpowiadanie na potrzeby inwestora. Doświadczenie, które pozwala nam realizować skomplikowane, złożone projekty zawsze na czas.

Klienci.

Lubimy naszych inwestorów, oni nas też. Często współpraca nie jest jednostkowym epizodem. STARY BROWAR – cztery edycje dekoracji zimowych centrum handlowego;  W.KRUK – trzy odrębne projekty, z czego jeden powielony w kolejnym roku; YES – trzy kampanie zimowe; CONCORDIA DESIGN – pięć projektów o różnorodnej tematyce; architekci którzy poznali nas przy współpracy przy Galerii Handlowej KORONA KIELCE zaprosili nas do projektu dla IMMOFINASE i ich biurowcu NIMBUS.

Nauka.

Pierwsze wspólne projekty na uczelni pozwoliły nam się poznać. Przekonać, że różnice między naszymi podejściami potrafią się doskonale uzupełniać.


Niewykonalne, niemożliwe traktujemy jako wyzwanie.